Est Land

Debiilne Keskerakond tembutab taas: Tallinlaste postkastidesse jõudis valitsust materdav ajaleht

In keskerakond on 27. okt. 2010 at 23:41

27.10.2010 21:15

Täna hommikul ilmus tallinlaste postkastidesse ajaleht «Tallinn töötab», milles linnavalitsust juhtiv Keskerakond vabariigi valitsust karmilt kritiseerib.
Väljaandest vaatavad vastu pealkirjad «Iga viies inimene Eestis on tööta», «Ansip kahtles töötute aususes» ja «Töötud kaovad, aga mitte tööle». Lisaks räägitakse riigi maksutõusude teemalises artiklis, kuidas valitsus rahvalt raha röövib ning vastandatakse sellele Keskerakonna püüded töötute olukorda parandada, vahendab Reporter.ee.

Keskerakonna koalitsioonipartneri Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ridadesse kuuluv Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev ütles, et ei usu, et Keskerakond maksumaksjate raha eest valimiskampaaniat teeks.

«See, et riik ja linn paljuski vastanduvad üksteisele, ei ole mingi saladus, seda me ammu teame kõik,» ütles ta. «Omaette küsimus on, kust see initsiatiiv tuleb. Aga selge on see, et see olukord ei ole normaalne, ei ole vastuvõetav.»

Belobrovtsev lisas, et riik ja linn peaksid omavahel rohkem koostööd tegema, et kodanike heaolu suurendada.

Tasuta ajalehte kommenteerinud Mart Repnalu Tallinna ettevõtlusametist ütles, et eriti palju uut infot väljaanne ei sisaldanud. «Teavitus ikkagi käib abipaketiga koos,» sõnas ta töötute nõustamisest rääkides.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: