Est Land

Kommentaaridega Volkovi väljaöeldu, et kampaania on suunatud madalamale ühiskonnakihile

In Eesti meediast on 11. okt. 2009 at 11:23

Seekordsete valimiste eel püütakse aktiveerida nö madalamat kihti ühiskonnas, kes ei oska teha vahet õigel ja valel, ütles Eesti reklaamiagentuuride liidu asepresident, reklaamiagentuuri Tank juht Joel Volkov.

Valimiskampaaniad paistavad silma intellektuaalselt erakordselt madala semantikaga, leidis Volkov, vahendas ERR Uudised.

«Apelleerimine vihkamisele ja otsene vastandumine läbi demagoogia,» kirjeldas Volkov, lisades, et tegu on pretsedendiga, mida tuleks kõige rangemal moel karistada, et see kunagi ei korduks.

Tema arvates on järgmine aste siit punktist veel madalamale töörahva revolutsioon rõhuva vähemuse vastu.

Volkovi hinnangul peaks just poliitiline semantika reklaami tasandil olema kõige rangema kontrolli all ning seda peaks jälgima õiguskantsler.

KOMMENTAARID ARTIKLILE:

estland4ever.wordpress.com

10.10.2009 16:47

Just Maslow püramiidi kõige esimese astme vajaduste lahendajaks Keskerakond end ju positsioneeribki. Ja kuna Eesti rahvastikust kuulub suures plaanis sinna 70%, siis ilmselgelt jagub piisavalt segmenti, kelle ees madala semiootikaga esineda ja nõndaviisi oma võimu kindlustada. Madal ja odav, aga kahjuks on rumalate ja vaeste osakaal Eestis kohutavalt kõrge.

hmmm..

10.10.2009 16:56

Joel soovitan sul külastada juuksurit ja ajalooklassi , keskaeg on ammu möödas.
Holt 10.10.2009 18:08

Täiesti õigesti öeldud! Kõik see mass vahib suud-silmad pärani “Superstaari” ja “Tantse tähtedega”,elab kaasa “Baari” tegelaste põnevatele tegemistele … Pööbel või Lambakari võiks olla ühisnimetaja. Nimetu kommija,kes end hmmm..(10.10.2009 16:56) alla peidab,võiks aimata tõsiasja,et t e m a enda,ning paljude kaasmaalaste tragöödia algaski keskajast,mil enamik julgeid e e s t i mehi raudrüütlite poolt maha notiti.Need ei jõudnud end geneetiliselt jäädvustada.Sestap lakeide ja muude soerdite järeltulijad saavadki praegu netis inkognito, ara peni kombel,solvanguid pritsida.Ja loomulikult puudub sellistel madala enesehinnanguga olevustel igasugune empaatiameel.Ah, kellele räägin.. Vabandan, et lõpp teemast väljas.
KAS 10.10.2009 18:47

SEE MADALAM KIHT KOOSNEB VAESTEST INIMESTEST VOLKOVI ARVATES? AGA VAESEKS ON NAD TEINUD JUST PRAEGUNE EESTI VALITSUS,KES SOOSIB AINULT RIKKAID!
Valige õieti 10.10.2009 18:53

Rohkem kui 800 aastat tagasi ei osanud eestlased sakslaste ja venelaste andmetel valida. Tõid teised meile valimiskultuuri, sakslased õpetasid valima mõõga ja risti, venelased mõõga ja viina vahel. Kes valisid mõõga said hukka. Järelejäänud pidid arve 10-ni õppima. Sakslastel läks 600 aastat mõisatallides vitsu andes enne kui kohalikud 10 käsku meelde jätsid. Edasi hakati eestlastele arve üle 10 õpetama. 11.KÄSK: Sina pead raha andma! Käsku täideti alguses hoolega, eestlased ostsid iseenda maa endale, raha andsid sakslastele, kes seda siiani salajas venelastega jagavad. Viimasel ajal on andmises kõige tublim olnud igipõlise eesti nimega Siim, kes 10 miljonit ameerika raha ära andis, sai kohe lugupeetud inimeseks Brüsselis, Washingtonis ja Moskvas. 12.KÄSK: Sina ei tohi raha küsida! Kahjuks on eestlased selle käsu vastu korduvalt eksinud. Näiteks Tartu rahulepinguga küsisid venelastelt hulga kulda, see oli jäme rikkumine, tulid teised mitu korda tagasi eestlasi karistama. Viimasel ajal on käsu rikkumises silma paistnud vana eesti nimega Villu. On “eluaegse” või “valimistest valimisteni” saanud, istub siiani kohtupingis. Mõni võib mulle vastu vaielda, et Burkhardtilt küsiti ka raha, aga ei midagi. Elementaarne, kallid kaasmaalased, küsija ei olnud eestlane, sest kapo ei hakanud uurima. Oli eesti keelt hästi valdav inimene. 13.KÄSK: Juuda võivad süüdi mõista ainult juudad! Käsk suht uus eestlastele, esmatutvustus Stalini poolt aastal 1940. Eestlased täitsid käsku viimane kord ausalt: andsid märatsejate ja marodööride juhtidele Reva, Sirõk, Linter ja Klenski õiguse. Ilmselt raske südamega, sest kohtunikuks valiti venelane. Venelastel süda kergem, neid harjutatud Juuda käsuga aastast 1918. Valige õieti! Saate õndsaks nagu sm. Ansip mõned ajad tagasi lubas. Valesti valides olete demokraatia vaenlased nagu hr. Luik hiljaaegu hoiatas. Tuleb lõpetada. Kui mõni nuhk uksele koputab võib veel ridagi pooleli jääda. Andku Kivirähk mulle andeks nagu meie anname
JUBA HAKKATAKSE 10.10.2009 18:55

ELANIKKE KIHTIDESSE LIIGITAMA! VÕIB OLLA SEAL MADALAMAS KIHIS ON ROHKEM NORMAALSEID INIMESI KUI… MÕTLE SELLE PEALE VOLKOV!
to: KAS ja JUBA HAKKATAKSE 10.10.2009 19:47

Just Sinu hääle tarvis see estraad käibki.
OLED

10.10.2009 19:59

VIST SINAGI ÜKS LIIGITAJA,estland
heli 10.10.2009 20:27

kes on madalam kiht ühiskonnas, kas need kes eliiti ei kuulu ja keda ei kutsutud Solarise avamisele?

Juku 10.10.2009 21:59

Vastik tyyp. Kes on tema arvates MADALAM YHISKONNAKIHT ??? Teine Eesti????? Mina paneks sinna Volkovi, ylejaanud on korgemal. Loigaku parem oma rapased juuksed maha ja kasigu ennast. Millegi parast meenutab prykkarit.
Holt Jukule 11.10.2009 08:29

Nn. madalam ühiskonnakiht on see osa elanikkonnast,kes tunneb end sügavasti solvatuna sõnaühendist “m a d a l a m ü h i s k o n n a k i h t “. Keskajal täitis hästi ülesannet loopida kivide jm. sopaga ü l e m k i h i poolt tapalavale saadetavaid(loe: põlatuid ja o m i ). Need on inimesed, kes oponeerivaid arvamusi võtavad väga isiklikult ning ründavad käepäraste,mõttemaailmale omaste vahenditega, ütleja i s i k u t /väljanägemist, mitte aga m õ t e t . Võimaluse korral teiste seljatagant, inkognito(see on : nimetuna-tundmatuna). Kellede vaimne piiratus ei võimalda väljenduda lingvistiliselt korrektselt.Mu meil on toimetuses,kui tahad nüüd mind rünnata, saadan pildi,lepime aja ja koha kokku ning lahendame erimeelsuse s i n u l e arusaadavamal viisil.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: