Est Land

Kilk: Eurot ei tule ja Savisaar kukub

In Eesti meediast on 19. sept. 2009 at 13:16

Ärimees Rein Kilgi ennustusel lükkub euro tulek mitu aastat edasi, Ansipi valitsus püsib järgmiste valimisteni ning Savisaar Tallinnas uuesti võimule ei saa. Kilk ütles Õhtulehele, et oktoobrivalimistel Edgar Savisaar Tallinnas absoluutset enamust ei saa ning kaalukeeleks linnavalitsuse moodustamisel saavad sotsid. Nende kogutud häältele korraldatakse Keskerakonna, Reformierakonna ja IRLi poolt kiiroksjon, mille võidavad Reform ja IRL. imees Rein Kilgi ennustusel lükkub euro tulek mitu aastat edasi, Ansipi valitsus püsib järgmiste valimisteni ning Savisaar Tallinnas uuesti võimule ei saa. Kilk ütles Õhtulehele, et oktoobrivalimistel Edgar Savisaar Tallinnas absoluutset enamust ei saa ning kaalukeeleks linnavalitsuse moodustamisel saavad sotsid. Nende kogutud häältele korraldatakse Keskerakonna, Reformierakonna ja IRLi poolt kiiroksjon, mille võidavad Reform ja IRL.

Hoolimata kindlatest lubadustest me tänavu ega paraku ka järgmisel aastal euronõudeid ei täida, sest selle aasta eelarvedefitsiit tuleb üle 4% ja 2010. aastal üle 6%, pakkus Kilk.

Ka arvas ta, et spekulatsioonid, nagu vahetuks valitsus pärast oktoobrikuiseid kohalike omavalitsuste valimisi, ei pea paika. “Julgen väita, et oleme praeguse valitsusega õnnistatud kuni järgmiste riigikogu valimisteni, mis teadupärast toimuvad märtsis 2011,” ütles Kilk.

Lisaks soovitab Kilk inimestel kiiresti arsti juurde minna, sest ta
ennustab tervishoiusüsteemis tasuliste teenuste kallinemist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: