Est Land

Kilk: Eurot ei tule ja Savisaar kukub

In Eesti meediast on 19. sept. 2009 at 13:16

Ärimees Rein Kilgi ennustusel lükkub euro tulek mitu aastat edasi, Ansipi valitsus püsib järgmiste valimisteni ning Savisaar Tallinnas uuesti võimule ei saa. Kilk ütles Õhtulehele, et oktoobrivalimistel Edgar Savisaar Tallinnas absoluutset enamust ei saa ning kaalukeeleks linnavalitsuse moodustamisel saavad sotsid. Nende kogutud häältele korraldatakse Keskerakonna, Reformierakonna ja IRLi poolt kiiroksjon, mille võidavad Reform ja IRL. imees Rein Kilgi ennustusel lükkub euro tulek mitu aastat edasi, Ansipi valitsus püsib järgmiste valimisteni ning Savisaar Tallinnas uuesti võimule ei saa. Kilk ütles Õhtulehele, et oktoobrivalimistel Edgar Savisaar Tallinnas absoluutset enamust ei saa ning kaalukeeleks linnavalitsuse moodustamisel saavad sotsid. Nende kogutud häältele korraldatakse Keskerakonna, Reformierakonna ja IRLi poolt kiiroksjon, mille võidavad Reform ja IRL.

Hoolimata kindlatest lubadustest me tänavu ega paraku ka järgmisel aastal euronõudeid ei täida, sest selle aasta eelarvedefitsiit tuleb üle 4% ja 2010. aastal üle 6%, pakkus Kilk.

Ka arvas ta, et spekulatsioonid, nagu vahetuks valitsus pärast oktoobrikuiseid kohalike omavalitsuste valimisi, ei pea paika. “Julgen väita, et oleme praeguse valitsusega õnnistatud kuni järgmiste riigikogu valimisteni, mis teadupärast toimuvad märtsis 2011,” ütles Kilk.

Lisaks soovitab Kilk inimestel kiiresti arsti juurde minna, sest ta
ennustab tervishoiusüsteemis tasuliste teenuste kallinemist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: